top of page

 

Hanna Żebrowska - Kowalczyk 

Email: hannazebrowska@gazeta.pl 

Tel: +48 606 882 807

Kontakt 

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Jak zamówić obraz?

   Obrazy prezentowane  na portalu wystawione są na sprzedaż. Prace oznaczone jako „sprzedane” zdobią już wnętrza nabywców, jednak w przypadku, kiedy motyw z danego obrazu interesowałby Państwa, istnieje możliwość stworzenia podobnej pracy.

   Obrazy są idealnym prezentem dla tych, których cechuje  poczucie piękna. Oprócz tego, że stanowią dodatek do każdego wnętrza (zarówno domu jak i biura), są też wyznacznikiem gustu kupującego. Zapraszam do indywidualnego kontaktu w celu ustalenie szczegółów. Koszt obrazu uzależniony jest od stopnia skomplikowania pracy, rozmiaru, techniki i czasu wykonania. 

   Wszystkie prace są wykonane z użyciem najlepszych farb i naciągnięte na bardzo dobrej, jakości krosna. Płótno jest starannie zakonserwowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem, zaś do oprawiania używane są drewniane ramy, wykonane z odpowiedniego gatunku drewna. Prace mogą zostać oprawione na indywidualne zamówienie.

Oferuję szeroką paletę tematyczną prac w różnych technikach.

Proszę o kontakt w celu ustalenia ceny wybranego przez Państwa dzieła. Zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego.

   Forma płatności oraz sposób odebrania zakupionej pracy, dla Państwa wygody, ustalane są indywidualnie.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu – Autorka.

 

bottom of page